Методичні рекомендації 2016-2017 н.р.

Презентовано концепцію «Нової української школи»

http://osvita.ua/school/52062/

 

Screenshot_4

Концепцію «Нової української школи» – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році, сьогодні, 18 серпня 2016 року, під час педагогічної конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» в Будинку Уряду презентувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
«Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта», – наголосила Лілія Гриневич.
Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентноздатним у 21-му столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

Методичні рекомендації до 2016-2017 н.р.

http://osvita.ua/school/52084/

Вимоги щодо оцінювання учнів початкової школи

http://osvita.ua/school/52083/

Опис ключових змін навчальних програм

http://osvita.ua/school/52072/

Screenshot_8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Перший урок у школах присвятили

незалежності України

http://osvita.ua/school/51912/ 

Міністерство освіти і науки пропонує освітянам присвятити Перший урок у новому навчальному році відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це йдеться у листі МОН «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку».
Для учнів 1-4 класів пропонується така тема Першого уроку: «Це наше і це твоє». Матеріали до уроку (мультфільми) розроблено анімаційним розважально- пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima-ditey-651302.html).
«Проект «Це наше і це твоє» – це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ», – зазначають у МОН.
Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів у міністерстві пропонують визначити:«Від проголошення Незалежності до нової України».
У Міносвіти зазначають, що під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади, за бажанням, можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!». Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO).
Разом з тим, у Міністерстві освіти і науки наголосили, що вчитель може провести Перший урок і за власним сценарієм.

 http://mishakokhanych.com/pershyj-urok-u-2016-2017-navchalnomu-rotsi/
http://ksschool47.ucoz.ua/news/materiali_dlja_provedennja_pershogo_uroku_v_2016_2017_navchalnomu_roci/2016-08-02-327

Screenshot_3

 

 

 

 

 

 

http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima-ditey-651302.html

http://ck.ridna.ua/2015/08/21/multfilmy-pro-ukrajinu-dlya-pershoho-uroku-video/

 

Дяченко Н.І. Дітям про Україну: цікаво, доступно, популярно

(огляд сучасних книг українських письменників для дітей)

https://drive.google.com/file/d/0B9in1otEG3MmaFJpbndFbXE4Yjg/view

Третяк О.П. – Національно-патріотичне виховання як складова змісту навчальних предметів початкової школи

https://drive.google.com/file/d/0B9in1otEG3MmMVgzLURwZUNmVXM/view